jueves, 30 de junio de 2016

Photos: DIANA KRALL - Concert DIANA KRALL - Wroclaw - Hala Stulecia - 29.06.2016 (muzyka.dlastudenta.pl)


Diana Krall wystąpiła we Wrocławiu! [ZDJĘCIA]


Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Fot: Krzysztof Zatycki
Article: DIANA KRALL - Concert Wroclaw - Hala Stulecia (wroclaw.wyborcza.pl)


Diana Krall i hity sprzed lat. 
To jedyny koncert w Polsce

Rafał Zieliński      29.06.2016 10:00


Diana Krall (IMAGINECHINA)

W środę 29 czerwca w Hali Stulecia zaśpiewa Diana Krall, jedna z najpopularniejszych jazzowych wokalistek na świecie. Przyjedzie z płytą "Wallflower", na której zmierzyła się z hitami sprzed lat.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
- Moim wzorem jest Nat King Cole, który był wielkim muzykiem jazzowym i wielkim artystą rozrywkowym - mówi kanadyjska artystka, żona Elvisa Costello. I rzeczywiście, Krall idealnie łączy bardzo dobre piosenki balansujące między jazzem, popem i bossa novą, muzyczną elegancję i talent z komercyjnym sukcesem: jej płyty sprzedały się w ponad 15 mln sztuk, na koncie ma kilka Grammy i wiele innych wyróżnień. Nie ma też kłopotów z frekwencją na koncertach.

Wydany w 2015 r. dwunasty studyjny album Diany "Wallflower" zawiera niemal wyłącznie przeróbki klasyków rockowych i popowych, pokrył się w Polsce platyną. Artystka wzięła na warsztat hity z lat 60., 70. i 80., postawiła na minimalizm i bardzo intymny nastrój całości.

Taneczne "California Dreamin'" najbardziej znane w wykonaniu The Mamas & The Papass zamieniło się na "Wallflower" w balladę osadzoną na spokojnym, klubowym beacie i partiach pianina. Ballada Eltona Johna "Sorry Seems to Be the Hardest Word" w wydaniu Krall jest jeszcze bardziej intymna, a "Alone Again (Naturally)" Gilberta O'Sullivana z soft rocka przeobraża się w utwór osadzony klimatem gdzieś w broadwayowskich musicalach (na płycie Dianie wokalnie partneruje Michael Bublé). Utrzymany w średnim tempie rockowy "I Can't Tell You Why" zespołu Eagels Kanadyjka serwuje jako mieszankę soulowego i jazzowego grania delikatnie podprawionego latynoskim bujaniem.

Krall przyjedzie do Hali Stulecia na jedyny koncert w Polsce. Występowała już weWrocławiu. Pierwszy raz na 44. Jazzie nad Odrą w 2008 roku, potem słuchaliśmy jej w 2009 roku i trzy lata później. Każdy występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Diana Krall zagra w Hali Stulecia w środę 29 czerwca o godz. 20. Otwarcie bramek o godz. 18.30. Są jeszcze w sprzedaży bilety. Kosztują 200 i 300 zł. Jest też wersja VIP za 600 zł, która obejmuje m.in. miejsce w zamkniętej strefie naprzeciwko sceny, poczęstunek i dostęp do baru.
Photos: DIANA KRALL - Concert Wroclaw, Hala Stulecia, Polonia, 29.06.2016 (cityfun24.pl)
DIANA KRALL WYSTĄPIŁA WE WROCŁAWSKIEJ 
HALI STULECIA (GALERIA)


Jazzowa diva zagrała 29 czerwca w Hali Stulecia. Występ we Wrocławiu był jedynym koncertem Diany Krall w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

Photos:  Andrzej Olechnowski
*****

Diana Krall zagrała we Wrocławiu

Wspaniały głos, niekwestionowana uroda, wielki talent pianistyczny, wyczucie smaku oraz cudowne piosenki, stylistycznie balansujące pomiędzy smooth jazzem, eleganckim popem oraz bossa novą – oto wielki skrót dorobku Diany Krall.

Artystka wystąpiła wczoraj, tj. 29 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia. Poniżej kilka zdjęć z koncertu.Photos: Maciej Margieski (JazzSoul.pl)

Fuente: jazzsoul.plArticle: Concert DIANA KRALL - Wroclaw - Hala Stulecia (www.eska.pl)Diana Krall w Polsce 2016! 

Szczegóły koncertu we Wrocławiu

Diana Krall już w czerwcu wystąpi w Polsce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie szczegóły dotyczące koncertu we Wrocławiu!Diana Krall odwiedzi Polskę w czerwcu / Fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Diana Krall w Polsce 2016! Szczegóły koncertu we Wrocławiu


Diana Krall już w czerwcu wystąpi w Polsce. Jazzowa wokalistka przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy, podczas której promuje swoją płytę zatytułowanąWallflower. Album jej jedenastym w karierze kanadyjskiej artystki. Krążek w Polsce pokrył się platyną. Najnowszy krążek Diany Krall wyprodukowany przez Davida Fostera zawiera niemal wyłącznie przeróbki klasyków rockowych i popowych. Diana Krall jest niezwykle utalentowaną i docenianą wokalistką i pianistką. W swojej karierze zdobyła pięć statuetek Grammy.

Diana Krall we Wrocławiu
Diana Krall wystąpi 29 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia. Bilety na koncert można kupić na stronie eventim.pl. Ceny zaczynają się od 200 zł. Pakiety VIP można kupić za 600 zł.Fuente: www.eska.pl